Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
RourA

Masz pomysł na rozwój forum? - Podziel się nim!
Obrazek
----------------------------------------------------------------
Nowy Moderator wybrany ~!
WESOŁEGO JAJKA~<3

Kto jest twoim ulubionym bohaterem?

Moderator: Alexandra

Kto jest twoim ulubionym bohaterem z Naruto?

Naruto
28
19%
Sasuke
14
10%
Sakura
7
5%
Kakashi
21
14%
Shikamaru
12
8%
Ino
1
1%
Chouji
0
Brak głosów
Neji
2
1%
Rock
2
1%
TenTen
1
1%
Hinata
11
7%
Kiba
6
4%
Shino
1
1%
Itachi
22
15%
Deidara
7
5%
Gaara
12
8%

Liczba głosów : 147

Re: Kto jest twoim ulubionym bohaterem?

Postprzez Nessa » niedziela, 23 września 2012, 20:56

Ze wszystkich możliwych
Ero-sennin/ Jirayia - kocham go ! Za wszystko xD. Nawet za te zboczone rzeczy, które mnie zazwyczaj odrzucają. No i jeszcze Naruto przejmuję jego zboczone myślenie :D
Naruto - To chyba najbardziej oczywisty wybór. Był dzieckiem, którego wszyscy nienawidzili aż stał się silniejszy. Mimo iż przejawia swoją głupotę, teraz stał się poważny.
Minato - czwarty hokage, mimo iż zapieczętował Lisa w swoim dziecku, pojawił się gdy Naruto chciał zerwać pieczęć.
Kushina - tak samo jak Minato, poświęciła się dla swojego syna. No i pomogła mu pokonać Kyuubiego.
Itachi - jego się słowami opisać nie da. Robi dla brata tyle, a on tylko myśli o zniszczeniu Konohy, miejsca, dla którego Itachi poświęcił cały swój klan.
Obrazek

Spoiler: pokaż
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nessa

Jeden z 10 Świętych Magów
AngelGOLD
Hell Gate

Klejnoty: 5,485.00
Bank: 20,500.00
Gildia: Hell Gate
Ulubiona postać z FairyTail: FT ssie >.>

Osiągnięcia: 1
Przyjaciel (1)

Postprzez Tomira » niedziela, 28 października 2012, 19:27

Hinata Hyuuga. - Ot co, pokochałam ją od momentu jak ogladałam jeszcze to anime na jetixsie. Po prostu jej zachowanie przy głównym bohaterze, jej walka z kuzynem, zrobiły na mnie wrażenie? Poza tym, jako nieśmiała dziewczynka która uważała siebie za zbędna i do niczego, zobaczyłam w tej postaci coś pokrewnego i jej przemiana w jakimś stopniu pomogła mi samą siebie zmienić ^^ Do teraz gdy ją widzę w mandzę gorąco jej kibicuje, zwłaszcza w sprawie uczucia do kochanego tytułowego dresika~

Resztę także w sumię lubie (tj, większość). Szczególnie Suigetsu i Sasoriego. ^^
Tomira

Adept Sztuki Magicznej

Klejnoty: 5,071.00
Bank: 2,218.00
Gildia: Contritio Coelórum
Ulubiona postać z FairyTail: Levy, Juvia

Postprzez Frey » poniedziałek, 29 października 2012, 12:32

Chyba mam jakąś słabość do delikatnych, wrażliwych i bojaźliwych dziewczyn, bo wybrałem Hinate. Dziewczyna spokojna, sympatyczna, po uszy zakochana w głównym bohaterze (który jest IMO beznadziejny), na swój sposób ładna no i potrafi być odważna.
Obrazek
Frey

Mag V stopnia
Gildarts Clive(GOLD)

Klejnoty: 537.00
Bank: 2,681.00
Ulubiona postać z FairyTail: Juvia, Gildartz, Meredy

Postprzez KyofuSenna » piątek, 16 listopada 2012, 00:30

Moim ulubionym bohaterem jest oczywiście Naruto. Imponuje mi jego szeroki wachlarz umiejętności, to że każdy kogo spotyka na swej drodze staje się jego przyjacielem i pokłada w nim ogromne nadzieje, że nigdy się nie poddaje i dba o przyjaciół. Po prostu podoba mi się jego styl bycia.
KyofuSenna

Wirtuoz Magii III stopnia
Erza Scarlet(GOLD)
Hell Gate

Klejnoty: 43,774.00
Ulubiona postać z FairyTail: Natsu, Gray, Erza, Happy

Osiągnięcia: 2
Reklama 1 (1) Artysta (1)

Postprzez Nelka » poniedziałek, 1 kwietnia 2013, 14:49

Naruto od dzieciństwa był poniżany, traktowany jako gorszy. Podoba mi się jego przemiana- jak przyjaciele mają na niego wpływ.
Lubię u niego przede wszystkim ten upór do niepoddawania się. Obiecał Sakurze, coś, co ciężko teraz może osiągnąć. Ale i tak zamierza osiągnąć swój cel.
Zresztą chłopak ma w sobie coś, co sprawia, że każdy pokłada w nim swoje nadzieje. <3
Nelka

Mag III stopnia

Klejnoty: 34,591.00
Bank: 0.00
Ulubiona postać z FairyTail: Natsu, Erza, Mira

Postprzez Azartur » niedziela, 7 kwietnia 2013, 11:25

Moim ulubionym bohaterem jest Sasuke ponieważ przeżył wiele okropnego w swoim życiu. Posiada ogromną moc oraz potencjał. Jego charakter jest bardzo tajemniczy. Jego wygląd po treningu Orochimaru jest bardzo fajny, mroczny, tajemniczy. Dlatego Sasuke jest moją ulubioną postacią.
Azartur

Adept Sztuki Magicznej

Klejnoty: 3,661.00
Ulubiona postać z FairyTail: Natsu

Postprzez Kiecol » niedziela, 7 kwietnia 2013, 15:16

Dawno nie oglądałem, ani nie wspominałem o tym, więc trudno będzie mi wybrać ulubionego bohatera.
Hmmm... sądzę, że wybrałbym Itachi'ego. Jest całkiem inny niż się mogło wydawać. Chronił wioskę przez te wszystkie lata, a ja myślałem, że jest zły. Jest bardzo silny, mógłby zostać następnym Hokage. Dobrze się zachował wsadzając (trochę dziwnie to brzmi) w Naruto kruka.
Nawet po śmierci jest dobry. Drugą ulubioną postacią jest Kisame. Nie wiem czemu, ale kiedy go zobaczyłem to przypadł mi do gustu. Podoba mi się, że jest podobny do rekina, bądź jest rekinem. Jest potężny, ma wielki pokład chakry, przez co może używać wiele technik. Somehada pasuje do jego samego. Głupio, bo Killer Bee sobie ją wziął złodziejaszek jeden. Szkoda, że Masashi Kishimoto to taki zabójca i zabija wszystkich z Akatsuki, mógł kogoś zostawić ciekawego.
Wiem, że krótko, ale totalnie zostawiłem na bok "Naruto", bo ta wielka wojna ninja robi się taka nudna, że się tego oglądać nie da.
EDIT: Rozpisałem się trochę.
GG WP
Użytkownik forum do 04.03.14
Kiecol

Arcy Mag III stopnia
Roque CheneyGOLD

Klejnoty: 10,256.00

Reklama 1 (1) Szczęście 1 (1)

Postprzez Ryuushi » niedziela, 9 czerwca 2013, 12:09

Gaara- kocham tą postać od pierwszego odc. w którym się pojawił i właściwie to nie ma rzeczy której bym w nim nie lubiła. :juvialove:
"Never surrender, even if you don`t have any chance to win, always fight till the end"- me
Ryuushi

Pomocnik Maga

Klejnoty: 2,730.00
Ulubiona postać z FairyTail: Erza

Postprzez MrBartus33 » piątek, 26 lipca 2013, 13:38

Szkoda, że nie ma wielu postaci, których lubię, np. Temari -,- Więc zaznaczyłem Ino i Sakurę . Z tego co widzę, niezbyt dużo osób za nimi przepada xD jednak ja je bardzo lubię.
MrBartus33

Coś tam wie

Klejnoty: 922.00
Ulubiona postać z FairyTail: Lucy,Juvia,Mirajane

Postprzez Silence » niedziela, 17 listopada 2013, 21:05

Dużo tego niestety nie wyjdzie, ponieważ mimo długości Naruto, przywiązałam się tylko do kilku postaci:
1. Kakashi - bezkonkurencyjnie. Za wszystko... Za jego trenowanie drużyny siódmej, ciągłe spóźnienia, zamiłowanie do romansów :D, styl walki, za to, że prawie
został Hokage
(mały spoiler, ale na wszelki wypadek). Po prostu za to, że ciągle jest i nadaje sens mojemu oglądaniu Naruto :P
2. Shikamaru - za jego inteligencję, sposób walki z przeciwnikami, za to, że ciągle chodzi znudzony i nic mu się nie chce :D I oczywiście za jego stosunek do Asumy!
3. Gaara - za jego przeszłość, przemianę dzięki Naruto, a tak że
przemowę przed rozpoczęciem wielkiej wojny (chyba najlepszy element tej całej wojny, bo dla mnie jest ona jednym wielkim nieporozumieniem)

I w sumie koniec.
Jeszcze warto wspomnieć o Jirayii, ale nikogo innego nie obdarzyłam specjalną sympatią, aby chociaż tutaj o nim wspomnieć.
Silence

Adept Sztuki Magicznej

Klejnoty: 1,007.00
Bank: 4,029.00
Ulubiona postać z FairyTail: Gray i Jellal

Postprzez KyofuSenna » poniedziałek, 18 listopada 2013, 18:08

Off Topic
Silence napisał(a):1. Kakashi - bezkonkurencyjnie. Za wszystko... Za jego trenowanie drużyny siódmej, ciągłe spóźnienia, zamiłowanie do romansów :D, styl walki, za to, że prawie
został Hokage
(mały spoiler, ale na wszelki wypadek)

Silence, Kakashi był
niedoszłym hokage...
KyofuSenna

Erza Scarlet(GOLD)
Hell Gate

Klejnoty: 43,774.00
Ulubiona postać z FairyTail: Natsu, Gray, Erza, Happy

Reklama 1 (1) Artysta (1)

Postprzez Kiecol » środa, 20 listopada 2013, 00:47

Off Topic
KyofuSenna napisał(a):
Silence napisał(a):1. Kakashi - za to, że prawie
został Hokage
(mały spoiler, ale na wszelki wypadek)

Silence, Kakashi był
niedoszłym hokage...

Przecież napisała, że "prawie został Hokage".
GG WP
Użytkownik forum do 04.03.14
Kiecol

Arcy Mag III stopnia
Roque CheneyGOLD

Klejnoty: 10,256.00

Reklama 1 (1) Szczęście 1 (1)

Postprzez Dominique » poniedziałek, 25 listopada 2013, 17:21

Moimi ulubionymi bohaterami z Naruto jest Hinata oraz TenTen. Lubię Hinatę za jej charakter, siłę walki (w przypadku, gdy walczyła z Painem) oraz pokonywanie swoich słabości i doskonalenie swoich zalet. Podoba mi się również jej upór i chęć pokonania swojej nieśmiałości, aby powiedzieć pewnego dnia Naruto, że go kocha. <33 Tak bardzo kibicuję temu paringowi. Z kolei u TenTen podoba mi się jej umiejętności we władaniu bronią i tego, że początkowo przedstawiono ją jako "beztalencie", to znalazła sposób, aby zabłysnąć, co się chwali. ;)
Obrazek
Dominique

Redaktor Strony
Steel Fox
Cana Alberona(GOLD)

Klejnoty: 119.00
Bank: 1,000.00
Ulubiona postać z FairyTail: Sting, Yukino

Szczęście 1 (1)

Postprzez cristii » poniedziałek, 25 listopada 2013, 17:44

Moim ulubionym bohaterem z mangi i anime "Naruto" jest Kakashi, ponieważ przejawiam tak jak on zapędy seksualne, psychopatyczne oraz wierność swoim przyjaciołom, co sprawia że te idee są dla podstawą egzystencji mojego życia. Dodatkowo Kakashi wygląda na dobrze zbudowanego co daje podstawę do zaufania mu, dzięki czemu robi mi za autorytet nie tylko jako ninja.

Drugą ulubioną postacią (której niestety nie ma na tej liście) jest Zabuza - postać bardzo tajemnicza o nie wykorzystanym w pełno potencjale - a przynajmniej na początku, ponieważ jego historia rozwija się dopiero później przez co doceniamy jego moc i możliwości.
Dziękuję.
♥ Rada Magii ♥

Obrazek
cristii

Virgo GOLD

Klejnoty: 67,188.00

Postprzez Shay » poniedziałek, 25 listopada 2013, 18:07

Wiem, że już się udzielałam, ale to chyba najkrótsza opinia jaką mogłam wyrazić (chyba to, co do tej pory napisałam w tym poście jest dłuższe), a jako, że czasy są ciężkie, a klejnoty ważne (trzeba zbierać na Stinga), to się odezwe jeszcze raz.

Mój ulubieniec wciąż się nie zmienił. Moją ulubioną postacią była Hinata, jest nadal i prawdopodobnie wciąż będzie moją ulubioną postacią. Wstyd się przyznać, ale kiedyś lubiłam, bardzo lubiłam Sakurę. Nie chcę obrazić jej fanów, ale strasznie jej nie lubię. Ale wróćmy do Hinaty - Lubiłam ją od pierwszych odcinków, w których wystąpiła. Różne te misje, różne akcje. A w shuuppidenie.... O mamusiu! Zakochałam się! Ogólnie była super! A jak wyznała Naruto miłość... Mamusiu! To zdecydowanie moja ulubiona postać! <3 Kocham ją. ♥
Obrazek
Shay

Arcy Mag III stopnia

Klejnoty: 3,980.00
Bank: 87,206.00
Ulubiona postać z FairyTail: Zeref, Sting i Lucy.

Igrzyska Magiczne I (1)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naruto